VSAkademi 1 YAŞINDA

vsakademi-1-yasinda-blog-gorsel

VS Akademi olarak 1 Ekim 2012 de online video eğitim ile yayına başladık. İlk yayın günümüzde 3 kategori ve 193 eğitim seti ile yayındaydık. Geçen 1 yıl içinde 12 kategori ve 1850+ video eğitimiyle yolumuza devam ediyoruz.

Genel İçerik

Program, Teorik ve Uygulama eğitimleriyle bölümlendirdiğimiz kategorilerde kullanıcılarımız öğrenmek istedikleri konulara özel filtrelemeler yapabilecekleri özel bir bölümde hazırladık.
Hemen her eğitim için özel uygulama dosyaları, yardımcı görsellerin yanında 1 yıl içinde 19 farklı özel infografik tadında yardımcı materyal sağladık.
2 eğitmen olarak başlamış olsakta geçtiğimiz yıl içinde 7 eğitmene çıkardık. Kendi konusunda ilgili bölümlerden mezun ve sektör profesyoneli eğitmenlerle yolumuza devam ediyoruz.
Konuya, kateoriye özel bir çok eğitimi yayına alırken bir çok ilkide hayata geçirdik. Moda Tasarım alanında Türkiyenin ilk online video eğitim sitesi biz olduk.
1 yıllık Pro üyelik planının yanında 1, 3 ve 6 aylık planlarda ekledik.
Desktek Bölümleri
vsakademi.com’a eklediğimiz TV ve Market bölümü ile site ziyaretçilerimize ve kullanıcılarımıza birçok yenilik sunduk. TV bölümü içinde bulunan Photoshop CS6, Lightroom 4, Bridge, CameraRAW eğitimleri ile Dünyanın en büyük görsel tedarikçilerinden Fotolia için hazırladığımız farklı konulardaki eğitim setlerini izleyebilirsiniz. Adobe, Maxon gibi partner şirketlerimizin hazırladığı turne/lansman videolarına da TV Bölümünden ulaşabilirsiniz.
Market Bölümünde VS Akademi kurucuları Kadir Bayar ve Özge Mardi tarafından yazılan kitaplar, Pantone kataloglarına Pro üyelere özel indirimler sağlayan bir yapıdadır. Standart üyeler içinde; yapılan alışverişler ile vsakademi.com’dan Pro Üyelik indirim kartları gönderiyoruz.
Partnerlerimiz
VS Akademiyi kime göstersek çok beğendiler ve herzaman desteklediler.
Adobe Türkiye, Maxon Cinema4D Distributor FGA Mimarlık, Corel Türkiye Distributor’ü Eti Yazılım ve Aquafadas Türkiye Distributor’ü Fikirevi ve Fotolia Türkiye ile ortak bir çok çalışma yaptık. Özel eğitim setleri, Seminerler, Workshoplar düzenledik.
Etkinlikler
Geçtiğimiz yıl içinde 8 Üniversite, 26 Etkinlik ile kendi rekorumuzuda kırdık. Hemen her etkinliğimizde Sponsor olarak birçok hediye dağıttık.
Adobe Creative Cloud lanması için düzenlenen Creative Days turnesinde VS Akademi olarak İstanbul ayağında sponsor olduk.
Fotolia’nın Dünya çapında düzenlediği TEN Collection etkinliğinde GoldMember ile sponsor olduk.
1 yıl içinde Fotolia, Adobe, Grafik Tasarım Dergisi ile bir çok kampanya düzenledik.
Yeni yaşımızda daha ileriye gidebilmek için daha çok çalışacağımız bir yıl olacak. 1 Ekim 2012 itibari ile 25+ Program eğitim setini Standart Üyeler ÜCRETSİZ/SINIRSIZ olarak izleyebilirler. 
İzmir’den tüm katılımcı ve ziyaretçilerimiz desteklerinden ve ilgilerinden dolayı sevgiler, selamlar…
VS Akademi Ekibi

 

 

 

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s